Vai esi gatava pludmales sezonai?

pludmales sezons

Es esmu īsts vasaras cilvēks. Un jūs? Droši vien, ka vairums  lasītāju atbildēs apstiprinoši, ka viņiem patīk vasara. Tomēr neskatoties uz to, ka man patīk siltais gadalaiks, pēdējos gados mani nomāca šīs sezonas tuvošanās, jo nebiju mierā ar to, ko redzēju spogulī. Es biju zaudējusi savu labo pludmales figūru. Te pie vainas bija gan divas grūtniecības, gan mazāks kustību daudzums ikdienā, gan garšīga ēdiena mīlestība.

Toreiz es sevi sapurināju un norāju – pati ievārīji šo ķezu un pati arī tiec galā! Tā es nolēmu jau agrā pavasarī sākt “strādāt” pie sava “pludmales ķermeņa”. Tas attiecās ne tikai uz svaru, bet arī ādas stāvokli, muskuļu tonusu un tādu lietu kā nevēlamais apmatojums, kas ir sāpīga problēma gandrīz visām sievietēm.

Revīzija virtuvē un ēšanas paradumos

Lai gan pamatā savos ēšanas paradumos pieturos pie veselīgā, dabiskā un sezonālā, tomēr dažādi sīki grēciņi mēdz nemanāmi ielavīties virtuvē. Tāpēc agrā pavasarī izrevidēju plauktus un sastādu kādam laika superveselīgu ēdienkarti un receptes, kuras izmantot, lai nav lieki jādomā, ko tad taisīt ēst. Tas palīdz nostāties uz veselīgās takas vēl stabilāk. Metu pie malas slinkumu un gatavoju veselīgas maltītes, ko paņemt līdzi arī uz darbu, jo ēdiens kafejnīcā ne vienmēr atbilst laba uztura principiem.

Katru nedēļu klāt papildu sportiskās aktivitātes

Ikdienā pārvietojos ar kājām. Un man parasti šķita, ka ar to pietiek, lai uzturētu sevi labā formā, jo sanāk nostaigāt ik dienu vairāk nekā desmit kilometrus. Tomēr šajā pārliecībā esmu jau vīlusies, jo pēc 30 gadu vecuma šāda formula man vairs nestrādā. Tāpēc apzināti iekļāvu savā nedēļas plānā vēl divas aktivitātes. Tā var būt nūjošana, brauciens ar velosipēdu, skrējiens, nodarbība sporta klubā.

Lāzerepilācijas kurss, lai iegūtu gludu ādu visai vasarai

Ēdiens un kustības palīdzēja līdz vasarai atgūt vēlamo figūru, bet vēl mana lielā problēma bija apmatojums. Man ir tumši un pamatīgi matiņi gan uz kājām, gan bikini zonā, gan padusēs. Tagad mana izvēle ir lāzerepilācija, ar ko man izdodas iegūt gludu ādu visai vasarai. Es agrā pavasarī uzsāku lāzerepilācijas kursu, lai vasarā jau būtu labs rezultāts. Tagad lāzerepilācija jāveic tikai 1 reizi gadā profilaktiski. Lāzerepilācija man ļauj vienmēr būt gatavai uzvilkt bikini.