Gluda āda nozīmē sāpes! Vai tiešām?

gluda-ada

Sieviešu cīņa ar nevēlamo apmatojumu ir mūžsena un episka, tā notiek jau daudzus gadsimtus, kad augstdzimušas dāmas izmantoja dažādas apšaubāmas metodes, lai atbrīvotos no apmatojuma uz ķermeņa. Un vienmēr tas ir balansējis uz robežas, kur nākas samierināties ar lielākām vai mazākām sāpēm.

Nekur tālu jau neesam tikuši arī mūsdienās. Vairums metožu, kas piedāvā likvidēt matiņus uz kājām padusēs un intīmajās vietās, rada sāpes. Tā ir gan vaksācija, gan epilācija, kas ir efektīvas, tomēr rada sāpes. Spēja paciest šīs procedūras gan atkarīga no katra cilvēka individuālā sāpju sliekšņa, tomēr vairumā gadījumu sievietes teiks, ka tas ir tiešām sāpīgi.

Vai tiešām mūsdienu attīstītās tehnoloģijas nespēj piedāvāt kaut ko tādu, kas ļautu atbrīvoties no matiņiem, neciešot sāpēs? Jā, spēj. Viena no šādām metodēm jau ir zināma — tā ir lāzerepilācija. Tas ir drošs veids, kā apstādināt matiņu augšanu uz ilgāku laiku.

Protams, nav tā, ka procedūru sieviete vispār nejūt. Lāzerepilācija rada nelielu dzelšanas un siltuma sajūtu, bet, ja salīdzina to ar sāpēm, kas rodas, kad matiņus rauj ar vasku vai epilatoru, tad var uzskatīt, ka lāzerepilācija ir nesāpīga.

Kad lāzerepilācija ir veikta vairākas reizes, jau būs iegūts paliekošs efekts, kas apturēs matiņu augšanu uz tiešām ilgu laiku. Tad atliks tikai reizi gadā veikt vienu vai divas procedūras, lai uzturētu efektu. Lāzerepilācija ir efektīva gan gaišiem, gan tumšiem matiņiem, vienīgi var atšķirties nepieciešamo procedūru skaits, lai nonāktu pie vēlamā rezultāta.

Detalizētāku informāciju par to, kā notiek lāzerepilācija, kā tai sagatavoties, cik daudz un bieži tā jāveic, varat uzzināt šajā vietnē:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Nevēlamo matiņu likvidēšana ir nogurdinoša, tāpēc lāzerepilācija ir lielisks risinājums, kas ļauj aizmirst par skūšanos katru dienu, depilāciju reizi nedēļā, vaksāciju ik pēc dažām nedēļām. Šāda efektīva metode ļauj aizmirst ne tikai par sāpēm, bet arī ļauj iegūt vairāk brīva laika sev un savām iemīļotajām nodarbēm, jo nav jāieplāno vairāk laika vannasistabā vai skaistumkopšanas salonā.