Bērnistabas interjerā multfilmu varoņi

bērnistabas-siena-ar-multeņu-varoņiem

Vecāki ar lielu sajūsmu iekārto un veido sava mazuļa istabu. Tad viņi rupīgi apdomā katru sīkumu, jo vēlas, lai bērnam ir patīkama, skaista, ērta un droša vide. Viens no svarīgākajiem un pirmajiem soļiem, ko jāveic, lai tālāk ķertos pie istabas iekārtošanas, ir galvenā koncepta jeb dizaina akcenta izvēle. Ja ir šis vienojošais elements, krāsa vai stils, tad jau ir vieglāk visu izvēlēties un iekārtot.

Bērnistabu tendences ir dažādas, tās mainās līdz laikam. Nemainīgs paliek tas, ka jābūt drošībai un bērniem nepieciešamajām aprūpes lietām. Pārējais jau ir radošas pieejas jautājums.

Viena no bieži izmantotām pieejām bērnistabu izveidē ir multfilmu tēlu izmantošana interjerā. Bērni skatās multenes, viņiem patīk to varoņi, kas kļūst par viņu elkiem. Tiek pirktas šādas rotaļlietas. Un ir tikai loģiski, ka tālāk šī tēma var iezīmēties arī bērnistabas interjerā. Nereti pirmajā dzīves gadā mazulis guļ un dzīvo vienā istabā ar vecākiem, bet atsevišķa bērnistaba tiek iekārtota vēlāk. Tad jau arī ir lielāka skaidrība, kādi tēli bērnam vairāk patīk, ko viņš gribētu redzēt savā istabā uz sienām, mēbelēm, kādas mantas un krāsas izmantot interjerā.

Meitenēm šobrīd lielā cieņā ir cūciņa Peppa, māsas Anna un Elza no multfilmas “Ledus sirds”, pasaku princeses Pelnrušķīte, Roze, Salātlapiņa, Sniegbaltīte, noteikti arī varoņi no multfilmas “Mans mazais ponijs” un citi tēli. Cūciņa Peppa īpaši patīk mazākajiem bērniem. Puiši aizraujas ar transformeriem, automašīnām. Lai saprastu, kādi tēli bērniem ir aktuāli, jāpaskatās, kāds ir multfilmu repertuārs televīzijā un arī uz lielajiem ekrāniem. Protams, ka arī jāsamēro tas ar sava bērna interesēm.

Izvēlēto tēlu var izmantot uz tapetēm, veidot aplikācijas uz mēbelēm, iegādāties skaistu paklāju ar apdruku vai arī salikt mantas kā dekorus, iekļaut tos rotaļu stūrītī. Tas atkarīgs gan no iespējām, gan tā, kādu esat ieplānojuši bērnistabu. Ja vienā istabā dzīvo vairāki bērni, tad var nodalīt zonas, izmantojot dažādas tapetes un citus atšķirīgus elementus.