Modes dizains 2017

mode

 

Gads jau tuvojas noslēgumam. Cik gan daudzi no mums patiešām nopietni ir sekojuši līdzi modes tendencēm? Kas bijis aktuāls, kas interesants un kas jauns?

Dvielis krūtīm

Šogad nevarējām lepoties ar īpaši karstu vasaru, tomēr dažas dienas saule ripoja pa zemes virsu. Tieši šādās dienās sievietes jūtas neapmierinātas dēļ svīšanas. Neviena skaļi to nesaka, bet sievietēm allaž ir problēmas ar krūtīm. Tikko izej no dušas, zem krūtīm jau slapjš. Ko darīt?

Dizainere Erina Roberstone (Erin Roberston) no Losandželosas nākusi klajā ar «Ta-Ta Towel» ideju – krūšu dvieli, kas aptinams ap krūtīm, lai tās vienmēr būtu sausas. Protams, šis dvielis domāts kā “mājas apģērbs” un sievietes patiešām par to sajūsminājās visā pasaulē – jaunais izgudrojums pāršalca pasauli gaismas ātrumā!

Ziedu piegāde Rīgā pret ziedu rakstiem apģērbos

Labākā ziedu piegāde Rīgā šogad nespēj turēt pasūtījumus – vīrieši patiešām sākuši lutināt savas dāmas. Bet kas notiek ar vienmēr aktuālajiem ziedu rakstiem apģērbos? Šogad ziedu raksti nokāpuši no skatuves. Tērpu dizaini drīzāk sāk izskatīties pēc ziediem – kupli, over size, bezformīgi, augumu neizceļoši. Krāsās moderni khaki krāsa un military.

Dizainiski skaistas kleitas

Tērpu dizains ir kas smalks un īpašs. Lai radītu skaistu kleitu, ir nepieciešama lieliska iztēle, ne tikai stila izjūta. Sievietes visā pasaulē vēl aizvien seko Facebook kontiem, kas izrāda patiešām greznas kleitas, kādas Latvijā nemaz nav iegādājamas. Smalkas mežģīnes, raksti, mirdzumi – elegance un nedaudz erotikas vienkopus.

Tāpat visu gadu varējām kārdināt sevi ar skaistām kurpēm – šogad gan modē bijuši ērti apavi, tomēr, kad runa ir par eleganci – augsti papēži, krāsas un atkal jau – MIRDZUMI.

Katrs rada pats savu dizainu

Šogad cilvēku jutušiem pavisam brīvi savā apģērbā. Dizainu var radīt katrs pats, tāpēc cilvēki nebaidās veikt eksperimentus. Kleita ar garo žaketi, interesanti apavi – katrs mēģina atrast un izveidot odziņu savā tēlā pa savam.

Arī kāzu kleitas šajā vasarā bija īpaši skaistas – mežģīnes un daudz redzamas ādas.