Jauna mājvieta, jauns interjers, jauna dzīve un paradumi

jauna-dzive

Pārmaiņas ir tas process, uz kura arī balstās pasaules virzība un attīstība. Pārmaiņām ir neizbēgami jānotiek. Jo kustībā ir dzīvība. Tomēr cilvēkam pārmaiņas nav viegls process, daudzi to nevēlas, jo jūtas labi tā, kā ir, pat tad, ja ar prātu saprot, ka situācija nav laba, ka visu var vērst savādāk. Pat slikti vai postoši apstākļi var nebūt iemesls vēlēties kaut ko citu, jo ir pieradums un sava komforta zona šajā konkrētajā situācijā.

Arī man tas bija ļoti grūts solis, bet beidzot saņēmu spēkus, lai no pašiem pamaties sāktu veidot savu dzīvi no jauna. Zināju, ka viss ir greizi, esmu sākusi no nepareizā gala, bija tik daudz problēmu — neveselīgas partnerattiecības, darbs, ko nemīlu, īrēts dzīvoklis, kas man ļoti nepatīk, un vēl diezgan nopietnas finansiālās problēmas.

Bet vienā rītā es pamodos un sapratu, ka man ir tik daudz spēka, lai tieši šodien sāktu visu no jauna.

Atgūt brīvību

Pirmais solis pārmaiņu procesā bija savas personiskās brīvības atgūšana, pārtraucot neveselīgas un nekur nevedošas attiecības, kas vairāk bija tāpēc, ka man nepatīk būt vienai. Domāju, ka kopā ir vieglāk, ērtāk, bet tomēr nejutos labi šajās attiecībās. Pieradumam ir liels spēks, tāpēc arī nekā nerisināju šo jautājumu. Bet tagad, kad tas ir izdarīts, ir liela atvieglojuma sajūta. Tas pat ir sniedzis enerģiju tālākām pārmaiņām.

Jauna mājvieta un jaunas interjera noskaņas

No vecā dzīvokļa izvācos un noīrēju citu — mazāku, bet daudz jaukākā vietā, gaišāku un saulaināku. Un labi, ka tas bija tukšs, jo tad nu varēju izvērsties ar visām savām interjera un dizaina vēlmēm. Tā kā biju metusies lielās pārmaiņās, tad arī interjera ziņā izmēģināju ko jaunu — tīru, vienkāršu, siltu un gaišu. Man vienmēr patikusi skandināviskā vienkāršība, bet vecajā dzīvoklī drīzāk bija padomju un eiroremonta mikslis. Tagad man izdevās patiešam radīt tādu vidi, kurā jūtos labi.

Arī finansēs jauns starts

Tomēr vislielāko gandarījumu man sniedza tas, ka beidzot sasparojos risināt naudas problēmas. Nepārdomāti lēmumi mani bija noveduši pie tā, ka bija jātiek galā ar vairākiem ātrajiem un patēriņa kredītiem. Tie kā smags akmens visu laiku vilkās līdzi. Biju uz konsultāciju pie speciālista. Pēc viņa ieteikuma man tika veikta kredītu pārkreditācija. Tā rezultātā vairāki kredīti pārvērtās par vienu, ikmēneša izmaksas samazinājās. Un skaidri zināju, kad beidzot saistības būs dzēstas. Pārkreditācija deva jaunu startu un iespēju sākt jaunus un daudz labākus finanšu paradumus.

Tagad ir sajūta, ka sākusies jauna dzīve, ir tik daudz pārmaiņu. Un tās vedušas tikai uz labu.