Moderni galdi tavam interjeram

galds

Nav tādas mājas, kurā nebūtu neviena galda. Mums ir moderni galdi uz kuriem novietot žurnālus, īpatnēji kafijas galdiņi, pamatīgi ēdamgaldi un ekstravaganti darba galdi. Šķiet, tas nav nekas īpašs – tikai galds, tomēr interjerā tam ir tik liela nozīme.

Galdi virtuvei

Moderni galdi jūsu virtuvē? Kāpēc ne! Moderns var būt arī kaut kas vecmodīgs un retro stila.

Ja meklējat savai virtuvei ko vienkāršu un lētu, ielūkojieties interneta veikalos, kas piedāvā dažādas mēbeles no Polijas vai “lētā gala” produkciju, piemēram Jysk.

Jūs noteikti ietaupīsiet naudu, tomēr par kvalitāti nesūdzieties – šādas mēbeles diez ko ilgi nekalpo un izskatās lētas.

Ja tomēr vēlaties savu virtuvi rotāt ar pamatīgu ēdamgaldu, tad apsveriet domu iegādāties Latvijā ražotu koka galdu. Protams, ja tas būs klasisks ozola koka galds ar izgriezumiem, tad tas var maksāt ļoti lielu summu. Tomēr tas kalpos vairākās paaudzēs un būs nenolietojams un nesalaužams! Tas nelieksies no jūsu ēdienu smaguma, ticiet man!

Moderni galdi darbam un mācībām

Ja meklējat galdu darbam, atkal ir tādi paši piedāvājumi – lētais gals vai dārgs un pamatīgs. Darbam un mācībām jāņem vērā galda ērtība. Ja izvēlaties mācību galdu savam bērnam, vēlams iegādāties tādu, kam ir regulējams augstums un slīpums. Bērni aug ātri un jums savādāk var nākties iegādāties jaunu galdu katru mācību gadu, kas ir ļoti neekonomiski.

Izvēloties darba galdu sev jāņem vērā tā izmēri. Viss atkarīgs no tā, kādiem mērķiem galdu vēlaties izmantot, kādas lietas uz tā novietot. Ja strādājat vien ar portatīvo datoru, jums derēs pavisam neliels galds. Ja uz tā vēlaties novietot printeri, dokumentu mapes un vēl daudz ko citu – izvēlieties lielu galdu ar vairākiem plauktiem un atvilktnēm.

Kafijas un žurnālu galdiņi

Viesistabās vēl aizvien ir moderni novietot nelielos stikla galdiņus, uz kuriem novietot tasi kafijas un pāris žurnālus. Tas izskatās eleganti un diezgan gaumīgi, ja vien telpas iekārtojums to atļauj. Šādu galdiņu dizaini ir visdažādākie, galdiņš var būt pavisam mazs, vienā vai vairākos stāvos, tas var būt miksēta materiāla – koks + stikls vai metāls + stikls un citi varianti.

Idejas unikālam dizainam

Kad pietrūkst ideju, vienmēr pastāv iespēja ielūkoties populārajā vietnē Pinterest. Tur atrodams lērums fotogrāfiju par visdažādākajām tēmām – sākot ar interjeru un dārziem līdz dzīvniekiem, manikīram un kāzām. Idejas katrai dzīves situācijai!

Izvēloties galdus savam interjeram, kārtīgi izpētiet, kādas krāsas dominē jūsu mājās, kādi materiāli. Ja istabā ir koka mēbeles, tad arī galdu vēlams izvēlēties darinātu no koka un tādā pat vai maksimāli pietuvinātā krāsā. Ja iespējams, izmantojiet dizainera pakalpojumus, kopā izveidojiet skices un pieņemiet profesionāļa ieteikumus – tas nāks par labu!

Idejas var smelties arī dažādās interjera un mēbeļu izstādēs. Ja vien jums ir pietiekoši daudz brīvā laika – apmeklējiet mēbeļu veikalus, iespējams pamanīsiet kādu sev tuvu dizainu, kuru “nošpikot”. Pēc šī dizaina varat pasūtīt sev mēbeli pēc individuāla pasūtījuma ar vēlamo krāsu un materiāliem.

Palūkojieties ko piedāvā mūsu pašu vietējie ražotāji. Latvijā ražotas mēbeles, iespējams, būs dārgākas, tomēr kvalitāte ir nesalīdzināmi augstāka. Atbalstīsim vietējos uzņēmējus un cilvēkus ar zelta rokām.

Nebaidieties likt lietā savu radošumu – radiet un iztēlojieties. Tas ir jūsu pašu dizains, jūsu vēlmes ir likums.