Kāzu auto — to vienmēr pamana

kāzu auto

Automašīnu, ar kuru kāzu dienā pārvietojas jaunais pāris, pamana ikviens, jo šis auto tiek atbilstoši noformēts. Un tas ir iešām svarīgs kāzu elements. Ziedi ir neiztrūkstošs elements, kas parasti rotā kāzu automašīnu. Auto priekšpuse un varbūt arī citas vietas tiek rotātas ar ziedu pušķiem, ko kārtīgi piestiprina pie virsbūves, lai tie izturētu visu, kas šajā dienā ir paredzēts.

Tomēr ne visi jaunlaulātie izvēlas klasiskos auto izrotāšanas paņēmienus, kur ietilpst ziedi un lentes. Ja tas atbilst kāzu tematikai un jaunajam pārim patīk, tad var izvēlēties arī kaut ko ekstravagantāku. Viens no elementiem, ko gan biežāk redzam filmās, nevis pie mums, ir uzraksts Just married! un izpūtējs ar bundžām. Auto izpūtēji ar bundžām gan vairāk ir ārzemju tradīcija, bet tā ienāk arī pie mums.

Dažus īpatnējus un pārsteidzošus kāzu auto variantus var apskatīties šajā YouTube video:

https://www.youtube.com/watch?v=ePH_ERsu1Lo

Domāju, ka Latvijā tik izaicinošus variantus reti kurš izvēlētos, tomēr fakts, ka kāzu auto noformējums ir ļoti būtisks, paliek. Vairāk turamies pie tradicionāliem noformējumiem, kur galvenais akcents ir ziedi. Tomēr tas nav tik vienkārši, kā izklausās, jo arī šajā lietā ir savi standarti un vadlīnijas, ko vajadzētu ievērot, ja grib, ka izskatās labi un rezultāts ir noturīgs.

Noderīgus padomus sniedz pieredzējuši floristi. Vairāk var izlasīt šajā Delfi rakstā.

Tomēr, domājot par kāzu auto, nevajadzētu koncentrēties tikai uz vizuālajiem dekoriem, ko pie tā piestiprināt, bet padomāt arī par to, kādu auto vispār izvēlēties. Ir cilvēku kategorija, kas priekšroku doda luksusa automašīnām, kas tiek iznomātas uz šo vienu svarīgo dienu. Tomēr diezgan bieži izvēlas arī retro automašīnas un kādas pavecas, bet labi atjaunotas automašīnas, kurām ir sentimentāla vērtība. Arī šāds risinājums var būt pietiekami spilgts vizuālais akcents, kas noteikti piesaistīs skatienus un pat kādu kāzu viesi pamatīgi pārsteigs. Tāpēc, ja jums tuvojas kāzas, tad auto jautājumu neatstājiet uz pēdējo brīdī.