Logs – jūsu telpas gaismas avots. Kā to padarīt skaistāku?

Katrā mūsu telpā ir logi. Lielāki vai mazāki, bet ir. Jo tieši logs ir galvenais mūsu dzīves un darba telpu gaismas avots. Un kas var būt labāks par dabisko gaismu, dienas gaismu.

Tomēr kas tas par logu, kuram nav ne aizkaru, ne žalūziju? Tas ir kā kails, neapģērbs augums, kuram prasās nedaudz dizainiska pieskāriena! Tāpēc šoreiz parunāsim par aizkaru un žalūziju dizainu un par to, kā padarīt jūsu logus daiļākus.

Aizkaru dizains

aiskaru dizainsNoteikti gribētos sākt ar dienas aizkariem. Tie ir caurspīdīgi, viegli aizkari, kas drīzāk kalpo tikai kā dizaina elements nevis aizsargs no saules. Tiesa gan, dienas aizkari aizsargā jūsu telpas no svešiem aci skatiem, jo no ārpuses tiem cauri nevar redzēt, kaut šķiet, ka aizkari ir caurspīdīgi.

Dienas aizkariem nav jābūt obligāti baltiem, kā ierasts. Šobrīd ļoti aktuāla krāsa ir tā saucamā OMBRE. Sākumā tā parādījās nekur citur kā sieviešu matu sakārtojumos! Tas ir īpašs krāsojums, kad krāsa pāriet no tumšākas pavisam gaišā. Piemēram, ja runājam par aizkariem, aizkaru augša varētu būt pavisam caurspīdīga, balta, bet uz leju tie iegūst krāsojumu.

Vislabāk minēt piemēru, kas man atrodas acu priekšā – manis pašas viesistabas OMBRE aizkari. Pie grieztiem tie ir gaiši, uz leju kļūst brūni. Pašā apakšā tie ir tumši brūnā krāsā – izskatās vienkārši ģeniāli!

Tāpat dienas aizkari var būt ar dažādiem rakstiem, ziediem un printiem. Atliek tikai izvēlēties tādus, kas atbilst jūsu telpas dizainam, piestāv mēbelēm vai/un tapetēm, sienu krāsām.

Biezie nakts aizkari

Pēdējā laikā biezie nakts aizkari ir zaudējuši savu popularitāti. Iespējams tāpēc, ka tie ir smagnēji, padara telpu daudz mazāku kāda tā ir patiesībā. Tāpat nakts aizkari ir ļoti dārgi izmaksās, lai tos sašūtu. Tomēr, ja jūsu telpa ir ļoti plaša un liela, tad nakts aizkari var būt lielisks dizaina elements!

Žalūzijas

žalūzijasŠobrīd ļoti aktuālas ir žalūzijas. Piemēram, guļamistabas žalūzijas, kuras atrodamas pēc nosaukuma “diena – nakts”. Tās ir lielisks veids kā vienā mirklī savā istabā ieviest pilnīgu tumsu! Ērtas žalūzijas, kuras izskatās ļoti labi un stilīgi. Izmaksas atkarīgas no logu izmēra, bet vidēji jārēķinās ar 200+ EUR par vienu logu.

Tonētie logi – ne tikai automašīnai

Kāpēc ne, tonējiet savus logus!

Atkal vēlos ķerties pie sava pašas piemēra. Mēs notonējām guļamistabas logu ar spoguļplēvi. Un tas bija lielisks lēmums dzīvojot pirmajā stāvā. No ārpuses izskatās, ka skatos spogulī. Varu stāvēt kaut kaila pie sava loga – neviens neredz! Protams, tā kā gaismas caurlaidība ir pietiekoši liela, jo tonējums nav tik tumšs, pielikām arī jau iepriekš minētās “diena – nakts” žalūzijas.

Savus logus varam rotāt daudzos dažādos radošos veidos. Pats galvenais, lai acīs nespīd saule, lai naktīs netraucē mēness un kopumā viss izskatās dizainiski skaisti un iederīgi. Nepārspīlējiet ar krāsām un neradiet pārāk daudz raibuma.

Labākā dāvana vīrietim – https://www.lieliskadavana.lv/davanas-virietim.